2017 En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaç kredileri, isminden de anlaşılabileceği gibi, ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla bankadan geri ödemeli olarak aldığımız paralar olarak adlandırılabilir. 2017 yıl sonlarına gelmişken, ihtiyaç kredisi alma ihtiyacı duyuyorsanız, sizin de en çok sorduğunuz soruların başında 2017 En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar gelebilir. Sizin için uygun faizli ihtiyaç kredisi oranlarına banka banka değinelim.

Hangi Bankalar Uygun İhtiyaç Kredisi Vermektedir?


2017 yılında 48 ay vade ile 10.000 lira kredi almak istiyorsanız siz de aşağıda yer alan bankaların kredi faiz oranlarından faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.

İŞ Bankası: Uygun fiyatlardan kredi almak istiyorsanız, İş Bankası, yardımınıza koşacak bankalar arasındadır.%1,29 faiz oranı ile aylık 297 TL’lik taksitler ile İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi alabilir ve nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İş Bankası’ndan totalde 10.000 liralık nakit çektiğiniz takdirde, ödeyeceğiniz toplam miktar 14.297 TL olacaktır. Ayrıca bu kredi türü için 52 TL masraf ödemesi yapmanız gerekmektedir.

QNB Finansbank: QNB Finansbank da uygun faiz oranı ile kredi almak istiyorsanız, tercihinizi kullanacağınız bankalar arasında yer almaktadır. %1,39 TL’lik faiz oranı ile siz de Finansbank’tan kredi alabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılama fırsatı bulabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında Finansbank’ın birçok bankaya göre çok daha avantajlı olduğunu söylemek mümkün. Yalnızca 50 TL değerinde masraf ödeyerek aylık 3014 TL’lik taksit oranları ile QNB Finansbank’tan kredi alabilirsiniz.

Enpara: Enpara, aylık 307 TL’lik taksitler halinde 48 ay vade ile kredi almanıza imkan sağlamaktadır. %1,42 faiz oranına sahip bankadan kredi almanız halinde 48 ay sonra yapacağınız ödemelerin toplamının totalde 14.721 TL’yi bulması beklenmektedir. Enpara’dan kredi almanız halinde ödeyeceğiniz maliyetin oranının %1.70 olduğunu da belirtmekte fayda bulunuyor.

ING Bank: Bankalar arasında en uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunan ING Bank da 2017 en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Banka %1.44 TL’den kredi sunuyor aynı zamanda müşterilerine aylık 308 TL’lik taksit oranları ile ödeme yapma fırsatı sunuyor. Siz de toplamda 14.845 TL ödeyerek bu bankadan kredi çekebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir